Keisdama senus gamybinius procesus į naujus bei pradėjusi diegti technologijas, kurios tausoja aplinką, „Leovira“ įsigijo naujos kartos, pjaustymui ir graviravimui skirtas lazerines stakles „LaserCUT-3015-1-x”.

Šis įrenginys priklauso šviesolaidinių lazerių klasei, kurie pasižymi itin aukštu spinduliavimo tikslumu bei stabiliu veikimu. Šiame lazeryje visos vibracijos patikimai sugeriamos, todėl jis gali veikti dideliu greičiu, tuo pačiu išlikdamas visiškai tikslus.

Pagrindiniai naujojo įrenginio išskirtinumai, užtikrinantys tikslumą – optinė galvutė „IPG D30 compact“ ir magnetiniai linijiniai varikliai, kurie yra ekonomiški, naudojantys mažiau energijos.

Iki 0,01 mm tikslumu galintis veikti prietaisas užtikrins ne tik „Leoviros“ gaminamos vėdinimo įrangos preciziškumą, bet ir atvers naujas galimybes siūlyti klientams plieno lakštų iki 10 mm pjaustymo ir graviravimo paslaugas. Tai gali būti pritaikyta pačiose įvairiausiose srityse – nuo mechaninių komponentų iki reklaminės atributikos gamybos.

Staklių parodomasis filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=xLYP9Cr79PM

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus galite rasti cookie policy.