Reikalingas kaip oras.

Taip sakome apie įvairiausius gyvenimo dalykus, tačiau apie orą susimąstome tik tada, kai jo ima trūkti. Mes esame tam, kad biuruose, gamyklose ar namuose gryno oro niekada nepritrūktų.

Siekdami patenkinti klientų lūkesčius kvėpuoti sveiku ir grynu oru, galime pasiūlyti itin platų gaminių ir paslaugų asortimentą – nuo vėdinimo ir pneumotransporto sistemų iki rekuperatorių.

Mūsų stiprybė – atidus įsiklausymas į kiekvieno kliento norus ir patirtis. Bendrovėje dirba aukštos kvalifikacijos ir turintys ilgalaikės patirties ventiliacijos sistemų gamyboje specialistai. Todėl mes žinome, ko iš tikrųjų reikia į mus besikreipiantiems žmonėms ir tai įgyvendiname.

Nuo pat įsikūrimo 1999 metais žengiame koja kojon su pasaulinėmis technikos naujovėmis ir turime šiuolaikišką gamybos įrangą. Dirbame sparčiau nei kiti ir galime pagaminti didžiausius Lietuvoje elementus iš metalo. Kokybės kontrolę bei naujų gaminių bandymus atliekame kartu su Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkais.

 

Taip pat esame šios asociacijos Lietuvoje nariai:   

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus galite rasti slapukų taisyklėse.